14-01-2023

Spotkanie styczniowe

Pierwsze spotkanie Ewangelickiego Stowarzyszenia Maria-Marta w Nowym Roku rozpoczęliśmy modlitwą, w której poprowadził nas proboszcz ks. Dariusz Lerch.

Następnie kolędowaliśmy wraz z Esterą Tomaszko - wokal, Justyną Gazda - organy oraz Jakubem Gazda - trąbka. Z radością śpiewaliśmy znane i lubiane kolędy. Dziękujemy wykonawcom za wspólnie spędzony czas. 

Po kolędowaniu p. Janina Pilch odczytała fragm. książki prof Jana Szczepańskiego „Korzeniami wrosłem w ziemię” o tradycji Bożego Narodzenia w jego rodzinnym domu.

Zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się 04. lutego.
Gościem spotkania będzie Kajetan Kajetanowicz - polski kierowca rajdowy.

Pozostałe

19-03-2023

Spotkanie Świąteczne

Przedświąteczne spotkanie jak zawsze zgromadziło wielu członków i sympatyków Stowarzyszenia Maria-Marta. Jako że od samego rana słońce zaglądało wszystkim do okien obecni na spotkaniu od samego wejścia motywowani właśnie tymi długo wyczekiwanymi promieniami uśmiechnięci i w świetnych nastrojach witali się serdecznie po długim, okresie niewidzenia.

Dowiedz się więcej

04-02-2023

Kajetan Kajetanowicz

Dziś odwiedził nas specjalny gość: KAJETAN KAJETANOWICZ

4 krotny Rajdowy Mistrz Polski
3 krotny Rajdowego Mistrza Europy
W-ce mistrz świata w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC 2 2022

Dowiedz się więcej

27-11-2022

Spotkanie świąteczne

Fotorelacja z naszego spotkania świątecznego.

Dowiedz się więcej

27-11-2022

ADWENT

Sprzątanie, zakupy, wigilia, spotkanie w gronie rodzinnym, jutrznia, kolędy, strojenie choinki, czy skrzypiący śnieg… co w pierwszej kolejności przychodzi nam na myśl, kiedy mówimy o Świętach Bożego Narodzenia? Jakie emocje święta w nas wywołują? Dowiedz się więcej

16-11-2022

Pożegnanie Śp Mirosława Cieślara

„Gdy miłość płacze, wiara pociesza, nadzieja pozwala żyć dalej”

Dowiedz się więcej

15-11-2022

Podziękowanie

Profesor Jan Szczepański w książce „Korzeniami wrosłem w ziemię” podkreślał swoje przywiązanie do tej ziemi. Ja o sobie mogę powiedzieć, że korzeniami wrosłam w ludzi, którzy zamieszkują tę ziemię, dlatego Ustroń już wiele lat temu stał się moją małą ojczyzną.

Dowiedz się więcej
© 2021 Copyright by Ewangelickie Stowarzyszenie Maria-Marta Ustroń. Projekt i wykonanie pear interactive